O MNIE

Marcin Rybczyński – profesjonalny fotograf ślubny w Łodzi

To zrozumiałe, że Młoda Para chce, aby podczas wyjątkowej ceremonii w kościele, a także następującej po niej hucznej zabawie wszystko znakomicie się udało. Gwarancją tego, że zdjęcia ślubne uwiecznią wszystkie najpiękniejsze i niezapomniane momenty jest profesjonalny fotograf. Od wielu lat pracuję na terenie Łodzi oraz całego kraju i podczas każdego z moich zleceń, dokładam wszelkich starań, aby Młoda Para wypadła doskonale.

Wyjątkowe zdjęcia ślubne

Każda przyszła Młoda Para, która zgłasza się do mnie, jest przeze mnie traktowana indywidualnie. W swojej karierze wykonałem tysiące zdjęć ślubnych w Łodzi i innych częściach kraju. Doskonale wiem, że kluczem do satysfakcji jest poznanie wzajemnych możliwości i oczekiwań. Uważam, że fotografia ślubna po części stała się sztuką – sztuką pokazania emocji i chwili. Fotografuję w dość oryginalny sposób: nie jestem zwolennikiem sztucznego pozowania na ślubie i weselu. Dobre zdjęcia ślubne to reportaż, a nie wizyta w studiu fotograficznym polegająca na wykonywaniu poleceń. Poza tym nie wyobrażam sobie, bym mógł stresować Młodą Parę w tym i tak ciężkim dniu. Staram się robić zdjęcia ślubne tak, by, jak najmniej przeszkadzać uczestnikom wesela. Dzięki temu wychodzą one naturalnie, bez sztuczności.

Fotograf ślubny z pasją

Jako profesjonalnego fotografa pasjonuje mnie niecodzienna fotografia ślubna. Każdy z nas marzy, by z tego jednego, wspaniałego dnia mieć niesamowite i niepowtarzalne zdjęcia, chwile zatrzymane na kawałku papieru – chwile, do których w każdym momencie możemy wrócić. Połączyłem pracę na terenie województwa łódzkiego z pasją i tak, jak u wielu fotografów, właśnie takie połączenie daje najlepsze efekty. Każde wesele, każdy ślub jest dla mnie przyjemnością, nie jedynie pracą. Oczywiście doskonale widać to na zdjęciach ślubnych, które pokazują emocje, a nie tylko sztuczne uśmiechy. Właśnie takie naturalne fotografie najbardziej podobają się zarówno mnie, jak i moim Klientom. Zapraszam do kontaktu!

Dla mnie najważniejsze jest to, aby być tam, gdzie dzieją się najważniejsze wydarzenia danej uroczystości. Uchwycenie szczegółów, dopinanie ostatnich guzików, poprawianie makijażu, czułe gesty i spojrzenia, itp. “drobiazgi” uwiecznione na zdjęciach ślubnych wspaniale uzupełniają reportaż. Jestem osobą z dużą wyobraźnią i intuicją przewidywania sytuacji, która może się za chwilę wydarzyć, a są to cechy bardzo przydatne w fotografii ślubnej. Wszystkie przyszłe Młode Pary zapraszam do kontaktu. Warto porozmawiać o uwiecznieniu najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Wideofilmowanie

Uzupełnij swój reportaż ślubny – wideofilmowanie w Łodzi

Wiele Młodych Par chciałoby uwiecznić praktycznie każdy moment z wyjątkowego dnia, jakim jest wesele. Poza pięknymi fotografiami ślubnymi zależy im także na posiadaniu wysokiej jakości nagrania, które będą mogli odtworzyć w każdym momencie. Jako profesjonalny fotograf ślubny z Łodzi, współpracuję ze specjalistyczną firmą świadczącą usługi wideofilmowania.

Profesjonalne ujęcie najważniejszych chwil i sytuacji wartych wspominania oraz profesjonalny montaż gwarantuje ciekawe spojrzenie na ślub i wesele, które będzie wspaniałą pamiątką tych chwil.

Uwiecznienie uroczystych momentów za pomocą aparatu przez doświadczonego operatora ma bardzo wiele zalet. Dlaczego warto skorzystać z wideofilmowania:

  • film ze ślubu to interesująca forma reportażu, która udokumentuje każdy szczegół tego uroczystego dnia,

  • kreatywne podejście do wideofilmowania pozwoli uzyskać romantyczne nagranie, które będziecie oglądać z czułością,

  • jeżeli bliskie osoby nie mogły uczestniczyć w ślubie, na pewno z przyjemnością obejrzą film pokazujący podniosłe chwile z wesela,

  • wideofilmowanie sprawi, że zyskacie piękną i oryginalną pamiątkę na lata.

Cena za usługę wideofilmowania obejmuje 3 zestawy filmu 3-godzinnego lub 1,5-godzinnego, przy czym krótszy film jest bardziej dynamiczny i ciekawszy. Nagranie po obróbce komputerowej dostarczam na płytach DVD w opakowaniach exclusive. W przypadku odległości powyżej 200 km nocleg w Państwa zakresie jest mile widziany. Cena reportażu z poprawin jest ustalana indywidualnie poprzez formularz kontaktowy. W przypadku wysyłki materiału należy doliczyć 20 zł za wysyłkę.

Dla mnie najważniejsze jest to, aby być tam, gdzie dzieją się najważniejsze wydarzenia danej uroczystości. Uchwycenie szczegółów, dopinanie ostatnich guzików, poprawianie makijażu, czułe gesty i spojrzenia, itp. “drobiazgi” uwiecznione na zdjęciach ślubnych wspaniale uzupełniają reportaż. Jestem osobą z dużą wyobraźnią i intuicją przewidywania sytuacji, która może się za chwilę wydarzyć, a są to cechy bardzo przydatne w fotografii ślubnej. Wszystkie przyszłe Młode Pary zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów.

Marcin Rybczyński, fotograf ślubny, Łódź – i cała Polska.