OFERTA -CENNIK

Ślub jest najważniejszym dniem w życiu i każdemu z nas zależy by ten dzień został jak najpiękniej oddany na zdjęciach. Fotografia ślubna może być wykonywana na kilka różnych sposobów, co ma istotny wpływ na efekt końcowy i zadowolenie Klientów. Uważam, że najbardziej naturalną formą w tym przypadku jest fotografia reporterska oddająca chwile wzruszeń i emocji towarzyszących temu wydarzeniu. Zadanie jakie stawia przed sobą fotograf to uchwycenie najważniejszych momentów, wydarzeń, niuansów, które wyrażają atmosferę tego dnia i prawdziwe emocje.

Uważam, że fotograf ślubny powinien być obecny we wszystkich najważniejszych chwilach, dlatego też zazwyczaj rozpoczynam od momentu przygotowań (fryzjer, wizażystka), poprzez błogosławieństwo, uroczystości kościelne, zabawę weselną, na plenerze skończywszy. Sesja plenerowa możliwa jest w dniu ślubu lub w każdy inny dzień. Koszt w zależności od wybranych opcji. Ukończyłem kurs liturgiczny i posiadam stosowne zaświadczenie uprawniające do fotografowania w kościele. Wykonuję zdjęcia ślubne w Łodzi i województwie łódzkim, ale istnieje możliwość dojazdu w dowolne miejsce w Polsce.

Oferta  na rok 2018/2019.

Pakiet MiNi

* reportaż z uroczystości kościelnej/USC lub innej uroczystości: chrzest, urodziny, komunia, rodzinne spotkania,
10 zdjęć w formacie 15×21
prezentacja multimedialna  zdjęć na DVD
* nie mniej niż 50 zdjęć obrobionych cyfrowo, gotowych do wydruku oddanych na płycie DVD

Reportaż – Pakiet I  (ślub + wesele)

* reportaż z uroczystości kościelnej lub USC oraz z przyjęcia weselnego (około 2 godzin)
zdjęcia – 50 szt w formacie 10×15  lub średnia fotoksiążka.
prezentacja zdjęć na DVD
nie mniej niż 130 zdjęć obrobionych cyfrowo, gotowych do wydruku oddanych na płycie DVD, pozostałe zdjęcia zrobione tego dnia poddane podstawowej obróbce cyfrowej również oddane na płycie DVD.
* jako opcja – własna galeria zdjęć umieszczona na stronie internetowej (około 70 wybranych zdjęć, aktywna 3 miesiące-możliwość przedłużenia) galeria aktywna jest w około tydzień po ślubie.

Pakiet nie jest sztywny i można go swobodnie modyfikować, jeśli chcesz poznać cenę napisz  foto@mrybczynski.com lub zadzwoń 603-802-464

Reportaż – Pakiet II (przygotowania + błogosławieństwo + ślub + wesele)  + opcja plener w innym dniu

* reportaż z przygotowań u Panny Młodej, błogosławieństwo, kościół lub USC, życzenia, zabawa weselna (do oczepin),
100 zdjęć w formacie 10×15 lub  lub  fotoksiążka
* prezentacja zdjęć na DVD 
nie mniej niż 200 – 250 zdjęć obrobionych cyfrowo, gotowych do wydruku oddanych na płycie DVD, pozostałe zdjęcia zrobione tego dnia poddane podstawowej obróbce cyfrowej również oddane na płycie DVD.
na życzenie krótka sesja plenerowa w dniu ślubu, lub jako opcja plener w innym dniu
* jako opcja – własna galeria zdjęć umieszczona na stronie internetowej (około 150 wybranych zdjęć, aktywna przez 6 miesięcy – możliwość przedłużenia) galeria aktywna jest w około 2 tyg po ślubie.
* jako opcja – rekwizyty dla gości  (niesamowite zdjęcia z rekwizytami, peruki, okulary, maski)

Pakiet nie jest sztywny i można go swobodnie modyfikować, jeśli chcesz poznać cenę napisz  foto@mrybczynski.com lub zadzwoń 603-802-464

Reportaż – Pakiet III (przygotowania + błogosławieństwo + kościół + wesele + plener)

* Dynamiczna relacja z przygotowań Panny Młodej (również makijaż, fryzjer), zdjęcia w domu – rodzinna sesja, błogosławieństwo, kościół lub USC, życzenia, zabawa weselna (zwykle do oczepin) 
* 2 fotoksiążki z fotografiami z przygotowań,  ślubu, wesela i pleneru (po około 60-80 zdjęć) –  dla Rodziców
* 2 fotoksiążki dla Was
 (jedna duża 30×30 cm z przebiegu uroczystości i druga A4 z pleneru)
* 10 wybranych zdjęć w formacie 15×21,
* plener w kilku miejscach (2 – 3 miejsca),

nie mniej niż 350 zdjęć obrobionych cyfrowo, gotowych do wydruku oddanych na płycie DVD, pozostałe zdjęcia poddane podstawowej obróbce cyfrowej również oddane na płycie DVD.
3 kpl płyt (dla Was i dla rodziców)
* na życzenie – własna galeria zdjęć umieszczona na stronie internetowej (około 150 wybranych zdjęć, aktywna przez 6 miesięcy – możliwość przedłużenia) galeria aktywna jest w około dwóch tygodni po ślubie.
na życzenie – rekwizyty dla gości  (niesamowite zdjęcia z rekwizytami, peruki, okulary, maski)

Pakiet nie jest sztywny i można go swobodnie modyfikować, jeśli chcesz poznać cenę napisz  foto@mrybczynski.com lub zadzwoń 603-802-464

Istnieje możliwość zamówienia reportażu z pleneru:

Plener I

zdjęcia z pleneru 20 szt. w formacie 15×21 lub fotoksiążka,
plener  w 1 – 2 miejscach – około 2-3 godzin zdjęciowych,
* wszystkie zdjęcia zrobione tego dnia oddane na płycie DVD,
Prezentacja zdjęć na płycie DVD,
* jako opcja – własna galeria zdjęć umieszczona na stronie internetowej (aktywna przez 6 miesięcy – możliwość przedłużenia) galeria aktywna jest w około tydzień

Plener II

zdjęcia z pleneru 40 szt. w formacie 15×21 lub duża fotoksiążka,
plener  w 3 – 4 miejscach – około 5 – 7 godzin zdjęciowych, lub plener wyjazdowy
* wszystkie zdjęcia zrobione tego dnia oddane na płycie DVD, 
Prezentacja zdjęć na płycie DVD,
* jako opcja – własna galeria zdjęć umieszczona na stronie internetowej (aktywna przez 6 miesięcy – możliwość przedłużenia) galeria aktywna jest w około tydzień

Przed każdym zleceniem omawiane są szczegóły fotografowania, czas, miejsca fotografowania oraz zawierana jest umowa. Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w terminie 14 od dnia rozmowy telefonicznej lub mejlowej.

Firma działa na terenie całego Kraju, powyżej 50 km od głównej siedziby firmy doliczana jest opłata za dojazd w stawce 0,83 gr/km. Dotyczy wszystkich ofert i promocji.

Aby dopasować ofertę do Państwa potrzeb proszę o kontakt mejlowy lub telefoniczny.

Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca

PHU M.Rybczyński
99-200 Poddębice
ul. Łódzka 51
NIP: 7311703658, REGON: 100735856
mBank: 
89 1140 2004 0000 3402 6360 1012